آخرین مطالب ارسال شده کاربران [محصولات ، خدمات و...]
امیر کوهپایه زاده

طلافروشی کوهپایه زاده...

28/آبان/1396 ساعت 20:26

پسته رجا رجایی

26/آبان/1396 ساعت 10:00

پسته رجا رجایی

پسته رجا

26/آبان/1396 ساعت 10:00

پسته رجا رجایی

پسته رجا

26/آبان/1396 ساعت 10:00

پسته رجا رجایی

فروش پسته اجیلی
پسته رجا
ارسال به سراسر کشور

26/آبان/1396 ساعت 09:58

محسن رجایی

پسته اجیلی رجا
خرید و فروش پسته رجا
ارسال به سراسر کشور

26/آبان/1396 ساعت 09:46

محمد رضا بنی اسدی

21/شهریور/1396 ساعت 12:11

محمد رضا بنی اسدی

این یک تبلیغ نیست ـ یک واقعیت است
لطفا نرخ تعمیر در این تعمیرگاه را با نرخ تعمیرگاههای دیگر مقایسه کنید
تعمیر انواع گیرنده دیجیتال زیر۲۰/۰۰۰تومان
تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون معمولی
تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون های نسل جدیدLCDوLED
کد یابی - تغییرکد و حذف کد انواع رادیو پخش اتومبیل در برندهای مختلف
نصب برد USB
تعمیر اسپیکر
کرمان :خیابان هفده شهریور.چهارراه بهار جنب داروخانه دکتر فراهی،تعمیرات تخصصی تلویزیون
با مدیریت بنی اسدی
03433335343
09132953867
لطفا برای تبلیغات تماس نگیرید

21/شهریور/1396 ساعت 12:08

محمد رضا بنی اسدی

21/شهریور/1396 ساعت 12:08

محمد رضا بنی اسدی

21/شهریور/1396 ساعت 12:03

میلاد پشمکی

18/شهریور/1396 ساعت 23:49

محمد فاضل تقی زاده

29/تیر/1396 ساعت 12:56

محمد فاضل تقی زاده

باشگاه ورزش و بازی عمو فاضل
اولین مرکز رشد حرکتی تخصصی کودکان
اولین مرکز طراحی تمرین ویژه نونهالان و نوجوانان

29/تیر/1396 ساعت 12:53

علی پورمند

تایپ و تکثر کاط در خدمت همشهریان عزیز با انجام کارهای فوری...؛
تایپ فوری، کپی دانشجویی، پرینت دانشجویی، اسکن، پروژه، پایان نامه، پروپزال، ترجمه، پاورپوینت، طراحی، ویرایش پایان نامه، مقاله، تحقیق، فنرزنی و منگنه، تراکت تبلیغاتی و کارت ویزیت، نصب ویندوز و آنتی ویروس و انواع نرم افزار و بازی های ویندوز و اندروید و سایر گوشی ها، ویروس یابی، ، ایجاد حساب کاربری، کلیه خدمات اینترنتی (ساخت G-MAIL، ثبت نام وام و استخدامی... ) ، طراحی انواع سایت
مفتخریم که شما دانشجویان گرامی به ما لقب سریع ترین در انجام کارهای فوری را دادید27/تیر/1396 ساعت 17:18

علی پورمند

تایپ و تکثر کاط در خدمت همشهریان عزیز با انجام کارهای فوری...؛
تایپ فوری، کپی دانشجویی، پرینت دانشجویی، اسکن، پروژه، پایان نامه، پروپزال، ترجمه، پاورپوینت، طراحی، ویرایش پایان نامه، مقاله، تحقیق، فنرزنی و منگنه، تراکت تبلیغاتی و کارت ویزیت، نصب ویندوز و آنتی ویروس و انواع نرم افزار و بازی های ویندوز و اندروید و سایر گوشی ها، ویروس یابی، ، ایجاد حساب کاربری، کلیه خدمات اینترنتی (ساخت G-MAIL، ثبت نام وام و استخدامی... ) ، طراحی انواع سایت
مفتخریم که شما دانشجویان گرامی به ما لقب سریع ترین در انجام کارهای فوری را دادید

27/تیر/1396 ساعت 17:17

کالارسان پیشتاز مهدی خوارزمی

قیمت های ما7/اردیبهشت/1396 ساعت 10:32

کالارسان پیشتاز مهدی خوارزمی

قوانین سفارش اینترنتی پیوسته بروز رسانی می شوند و مشتریان گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند.
فرستنده محموله به عنوان صاحب محموله شناخته میشود لذا مسئولیت اطلاعات درج شده بر روی قبض با ایشان میباشد.
مسئولیت شرکت برای حمل محموله با تحویل به گیرنده اعلامی در قبض پایان می‌یابد.
فرستنده میبایست نسبت به ثبت کامل و صحیح مشخصات گیرنده و فرستنده اعم از نام، تلفن، آدرس و ... اقدام نماید.
کلیه محمولات متناسب به محتویاتش میبایست بسته‌بندی مناسب داشته باشد لذا کلیه خسارات بار و خسارات ناشی از عیوب بسته‌بندی صحیح کالا بر عهده صاحب کالا میباشد. شرکت از ارسال کالاهای مجهول الهویه تحت هر عنوان و کالای فاقد بسته‌بندی مناسب در هر زمان معذور میباشد و جبران خسارات احتمالی بر عهده صاحب کالا میباشد.
شرکت در موارد ذیل هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت : بخاطر اعتصاب،شورش، ناآرامیهاو اغتشاشات اجتماعی و سیاسی، بلایای طبیعی ، شرایط بحرانی مانند جنگ، آتش سوزی،تصادف وسیله حمل، بروز اختلالات در شبکه حمل‌ونقل ، عیوب ذاتی و نواقص پنهانی محموله و هر عاملی که از کنترل شرکت خارج باشد. لذا مسئول جبران خسارت ناشی از عدم ارسال، تاخیر ، مفقودی و یا صدمات فیزیکی نخواهد بود. همچنین هیچگونه تعهدی در قبال جبران خسارات خاص و ضرر از دست دادن سود بازار،شهرت و فرصت شغلی همچنین سایر خسارات غیرمستقیم ناشی از تاخیر و مفقود شدن محموله را بر عهده نخواهد داشت.
فرستنده تعهد مینماید محموله ارسالی شامل کالاهای خطرناک که برابر قانون حمل‌ونقل زمینی و یا بین‌المللی ممنوع میباشد نیست و همچنین شامل کالاهای غیر مجاز و یا با ارزش اعم از اوراق بهادار ، وجه نقد، جواهرات، اجناس شکستنی، فاسد شدنی نخواهد بود لذا در غیر اینصورت مسئولیت پاسخگویی قانونی آن در مراجع اداری، انتظامی و قضایی ذیرربط مستقیما بر عهده فرستنده بوده و کلیه عواقب آن را میپذیرد.
فرستنده اقرار مینماید در کلیه موارد ارزش محموله بیش از پنج میلیون ریال نبوده و در غیر این صورت ضمن اعلام ارزش واقعی اقدام به بیمه نمودن به هزینه خود مینماید.
کاربر نباید در سایت ( نظرات و پیشنهادات) اظهاراتی را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین بحث و نظرهای غیر مرتبط با سایت هیچ کدام منتشر نخواهد شد .
دقت در انتخاب سرویس و توجه به مشخصات مورد سفارش به عهده مشتری می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید و در صورت بروز مشکل با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.
قیمت های مسیرها و سفارشات موجود در سایت به روز می باشند و قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش ‌فاکتور منظور گرديده است، معتبر هستند. هزینه ارسال طبق تعرفه، نوع، حجم‌وزنی .... محاسبه میشود.
پس از ثبت هر سفارش توسط یک تماس تلفنی با مشتری صحت و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد. لذا خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم های مربوطه وارد نمایید و از ثبت سفارش های غیر واقعی خودداری نمایید.
هزینه ارسال برای برگرداندن (مرجوعی) محموله برای مشتریان محترم عهده خودشان میباشد.
مبلغ سفارش های ثبت شده از دو طریق پرداخت در محل توسط مشتری در تهران و یا پرداخت برای مشتریان در شهرهای دیگر ممکن می باشد.
در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمی گردد و خریدار تنها بهای سرویس مورد نظر + هزینه ارسال +بیمه و بسته بندی را بدون مالیات پرداخت می نماید.
سفارش های ثبت شده در سایت پس از گرفتن تائید مشتری ، جمع آوری و تحویل خواهد شد.
سرویس‌هایی که از قبل از 17 جمع آوری شوند همان روز ارسال می گردند و مشتریان می توانند با کدرهگیری وضعیت مرسوله خود را از واحد مشتریان شرکت یا سایت شرکت به صورت لحظه ای پیگیری کنند.
فرستنده موافقت خود را بازرسی محموله خود توسط شرکت و یا هر ارگان دولتی و انتظامی در هر زمان اعلام میدارد.
هرگونه ارتباط و تماس با شرکت تنها از طریق راه های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می باشد.شماره های تماس شرکت صرفا شماره های ذکر شده در خود سایت هستند که با مراجعه به بخش تماس با ما می توانید آن ها را مشاهده کنید.
تماس با تلفن های ثابت شرکت صرفا در ساعات اداری امکان پذیر می باشد.در خارج از ساعات اداری می توانید به وسیله ی ارسال ایمیل با واحد مورد نظر در ارتباط باشید.

7/اردیبهشت/1396 ساعت 10:29

کالارسان پیشتاز مهدی خوارزمیگره‌های ترافیکی ناشی از حجم بالای سفرهای شهری یکی از مشکلات اصلی کلان شهرهاست. بعلاوه درصد قابل توجهی از این سفرها را سفرهایی با هدف جابجایی خرده بارشهری و بین‌شهری تشکیل می‌دهد. بخش حمل و نقل پستی به عنوان یک فعایت زیربنایی در کلان‌شهرها تاثیر قابل توجهی بر سایر بخش‌ها دارد و کارکرد هر چه بهتر این بخش می‌تواند در رشد و توسعه فعالیتها اقتصادی و کاهش نابسامانی ذاتی کلان‌شهرها نقش بسزایی داشته باشد.به نظر میرسد برای رفع معضلات ناشی از سفرهایی با این هدف ، یا حداقل عدم افزایش آن‌ها ، این کلان‌شهر نیاز به یک سامانه یکپارچه و هماهنگ برای جابه‌جایی خرده‌بار در سطح کشور دارد.

مدیران کنونی شرکت پیک کالارسان پیشتاز از مجموعه کالارسان از سال 1384 با رویکرد انجام خدمات حمل و نقل سریع در حوزه جابجایی خرده‌بار شهری و با هدف ارائه‌ی خدمات سریع، مطمئن و ارزان فعالیت خود را آغاز نمود؛ و با بهره‌گیری موثر از شبکه‌ی قدرتمند خود در خدمات حمل بار درون شهری و برون شهری و ارائه‌ی خدمات تخصصی و مکانیزه و تجربیات سالیان در امر اتوماسیون حمل و نقل خرده بار در خدمت افراد حقیقی و حقوقی میباشد. پرسنل حرفه‌ای و مجرب کالارسان همواره در تلاشند خدمات به‌روز و کم‌نظیری را مطابق با نیاز مشتریان خود ارائه نماید.

شرکت پیشتاز کالابران پاک با راه‌اندازی واحد درب به درب کالارسان هم‌اکنون ضمن راه‌اندازی سریع ترین سیستم پستی، از گسترده ترین شبکه حمل و نقل نیز برخوردار می‌باشد بگونه‌ای که هم‌اکنون در بیش از 110 شهر دارای نمایندگی می‌باشد.

این مجموعه با توجه به تجارب اندوخته شده می‌تواند خدمات متنوعی را جهت حمل خرده‌بار ارائه دهد، این خدمات شامل:

حمل خرده‌بار شهری
حمل خرده‌بار بین شهری
خدمات حمل ویژه فروشگاه‌های اینترنتی
خدمات مشاوره حمل

و نیز خدماتی از قبیل C.o.D ،پس‌کرایه ، بسته‌بندی و .... و همچنین مشتریان میتوانند از خدمات سفارشی انبوه (Mass Customized Service) نیز بهره‌مند شوند.

نمایندگی کالارسان کرمان: 09140965976 پارادیس کوچه 15


7/اردیبهشت/1396 ساعت 10:28

احمد قهرمان

2/بهمن/1395 ساعت 11:45

فروشگاه اینترنتی لوت کالا

فروشگاه اینترنتی لوت کالا.
جشنواره تخفیف یلدا www.lootkala.ir

22/آذر/1395 ساعت 19:18اوقات شرعی

139
دسته بندی
148
محدوده
448
کاربران